فناوری در سفر
16 مهر ، 1397
وقت سفر
فناوری در سفر
0 کامنت
ترند های فناوری نو ظهور
شرکت «سابر» (Saber)،ارائه‌دهنده پیشروی فناوری در صنعت سفرهای جهانی، گزارش فناوری‌های نوظهور ۲۰۱۸ در آزمایشگاه سابر منتشر کرده است که شامل پیش بینی‌های فنی تازه‌ای در مورد فناوری‌های نوظهور و ترندهایی است که در عرض یک دهه،آینده‌ی مسافرت را دچار تغییر و تحول خواهند کرد.گزارش ۲۰۱۸، خودکارسازی، تایید اعتبار و بلاک چین را به عنوان سه حوزه‌ی مهمی که باید به آن‌ها توجه کرد، معرفی می‌کند.
ادامه مطلب
16 مهر ، 1397
وقت سفر
فناوری در سفر
0 کامنت
تورلیدر رایگان visit a city در گوشی
visit a city نام یک نرم‌ افزار موبایلی است که می‌ تواند کار شما را در سفر و گردش در شهرهای مختلف دنیا راحت کند. این اپلیکیشن که به صورت رایگان برای کاربران اندروید و آی‌او‌اس قابل استفاده است، تا حد ممکن در سفر شما را راهنمایی و جاذبه‌ های توریستی هر شهر را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
16 مهر ، 1397
وقت سفر
فناوری در سفر
0 کامنت
معرفی امکانات و دانلود رایگان برنامه موبایلی TripAdvisor
این نرم افزار بالغ بر 350 میلیون بررسی و نظر مسافران از سرتاسر دنیا را در اختیار شما قرار می دهد. این نرم افزار، به شما کمک می کند تا ارزان ترین پروازها را پیدا کنید، بهترین هتل را بشناسید، رستوران های بزرگ و معتبر را شناسایی کنید و کارهای جالبی را که طی سفرتان می توانید انجام دهید پیدا کنید. نرم افزار موبایلی TripAdvisor امکان رزرو هتل، رستوران و پرواز را در اختیار شما قرار می دهد.
ادامه مطلب
16 مهر ، 1397
وقت سفر
فناوری در سفر
0 کامنت
دسترسی مسافرین هواپیما ها به اینترنت
در نظر داشته باشید که خیلی از ایرلاین‌های دیگر مانند Ryanair ،Kuwait Airways WestJet و ... نیز اعلام کرده‌اند که به زودی امکان استفاده از اینترنت وای‌فای هنگام پرواز را برای مسافران خود فراهم خواهند کرد. بدون شک در آینده‌ای نزدیک، تکنولوژی استفاده از اینترنت هنگام پرواز به تعداد بیشتری از ایرلاین‌ها راه پیدا خواهد کرد و مسافران زیادی از آن بهره‌مند خواهند شد.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load