به کجا سفر کنیم
05 شهریور ، 1398
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
چابهار، شهری بندری با ساحل رویایی
چابهار شهری است که در آن هر چهار فصل سال آب و هوا شرایط معتدلی دارد و این را حتی از نام آن هم می توان متوجه شد ۴ بهار! پس با این اوصاف هر زمان که خواستید می توانید برنامه سفرتان به این شهر را برنامه ریزی بنمایید. بهترین زمان سفر به چابهار از اوایل آبان تا اواسط فروردین است
تگ ها :
ادامه مطلب
25 آذر ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
در سفر به پوکت چه هتلی مناسب تر است
اگر می خواهید سفر به تایلند را با بودن در جزایر زیبا و خوش منظره اش تجربه کنید شاید پوکت اولین جزیره ای باشد که به ذهنتان می رسد چون این جزیره که در جنوب تایلند قرار دارد بزرگ ترین جزیره این کشور است و امکانات لوکس و تفریحات هیجان انگیزش لذت سفر به تایلند را به شما نشان می دهد. معروف ترین تفریحگاه این جزیره، ساحل پاتونگ است که امکانات و هتل های زیادی دارد و گردشگران زیادی آنجا را برای اقامت انتخاب می کنند.برای اینکه بدانید چه هتلی در پوکت انتخاب کنید با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
25 آذر ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
باید و نباید های سفر به هند
هند مکانی شگفت انگیز است که از مناظر زیبا ، فرهنگ غنی و آداب و رسوم خاص آن می توانید نهایت لذت را ببرید. مانند تمامی کشورهای دیگر، هند نیز دارای قوانین و مقررات خاص خود است که هنگام سفر به این کشور باید این قوانین را بدانید و رعایت کنید. پس خوب است که قبل از سفر بایدها و نبایدها ی سفر به هند را بدانید.برای اطلاعات بیشتر در مورد این باید و نباید های سفر با ما در وقت سفر همراه شوید.
ادامه مطلب
25 آذر ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
آب و هوای اندونزی
اندونزی دارای آب و هوایی استوایی (گرم و مرطوب) بوده و تغییرات فصلی در آن اندک می باشد. این کشور دارای دو فصل گرما و بارانی و مرطوب است. با ما در وقت سفر همراه باشید تا بیشتر در مورد آب و هوای این کشور بدانید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load