صنعت گردشگری
05 آذر ، 1397
وقت سفر
صنعت گردشگری
0 کامنت
تور های نمایشگاهی ترکیه
هر ساله نمایشگاه های متعددی در شهر استانبول برگذار می شود که اغلب آنها از جایگاه بین المللی برخوردار هستند و بازدید کنندگان متعددی از کشور های مختلف از آنها بازدید می نمایند.در همین راستا متقاضیان و بازدید کنندگان زیادی نیز از ایران به سمت ترکیه و شهر استانبول میروند تا در این نمایشگاه ها شرکت نمایند.دراین مقاله وقت سفر سعی بر آن دارد تا شما را با نمایشگاههای بین المللی استانبول و تور های نمایشگاهی استانبول آشنا کنند.
ادامه مطلب
13 اسفند ، 1396
وقت سفر
صنعت گردشگری
0 کامنت
تور خارجی نوروز 98 و مقاصد و دیدینی های آن
روزانه میلیون‌ها ایرانی وطنشان را ترک کرده و با اهداف گوناگون به سوی کشورهای خارجی رهسپار می‌شوند. برخی با هدف گشت و گذار و تفریح و بعضی دیگر به قصد کار و تجارت به کشورهای دیگر می‌روند. بعضی از افراد به خاطر مشغله کاری و در گیری روزمره در سال نمیتوانند در فصول مختلف سال به سفر بروند و بهترین و آسان‌ترین راه برای داشتن یک سفر خارجی خوب در نوروز میباشد که برنامه سفر خود را بتوانند مناسب اقدام نمایند.شما دراین مقاله می‌توانید به راحتی با مکانهای دیدنی و شهر ها و کشور های گوناگون آشنا شوید و شرایط سفر در نوروز و انتخاب تور مناسب بپردازید پس ما را در وقت سفر همراهی کنید.
ادامه مطلب
03 آذر ، 1397
وقت سفر
صنعت گردشگری
0 کامنت
تور  داخلی نوروز 98  و مکانهای دیدنی آنها
نزدیک نوروز که می شود همه دوست دارند برای تعطیلات برنامه سفر داشته باشند و از مکان های تازه دیدن کنند. برخی توان مالی زیادی دارند و به کشورهای دیگر می روند. اما برخی، نمی توانند یا نمی خواهند از ایران خارج شوند و ترجیح می دهند این عید باستانی را در کشور خودشان سپری کنند.برای اینکه در روزهای شاد و متفاوت عید نوروز، جاهای جدید را ببینید و علاوه بر لذت بردن از طبیعت، آثار باستانی و مکان های دیدنی با فرهنگ های مختلف کشورمان هم آشنا بشوید، در این مطلب به معرفی جاهای مختلف ایران میپرازیم و تورهای مختلف ایرانگردی در فصل بهار و شروع سال نو را به شما معرفی میکنیم و با اقصا نقاط ایران پهناور آشنا میشوید در این مقاله ما را در وقت سفر یاری نمایید.
ادامه مطلب
01 آذر ، 1397
وقت سفر
صنعت گردشگری
0 کامنت
عید نوروز 98 به کجا سفر کنیم ؟چه زمانی سفر کنیم ؟
هر ساله عید نوروز بهترین زمان برای رفتن به سفر است، تعطیلات طولانی و هوا خوب بهاری خیلی ها را وادار می کند تا باروبندیل ببندد و راهی سفر شوند. گاهی بارها در طول سال دلمان هوای سفر می کند اما مشغله های شغلی و زندگی معمولا باعث می شود تا سفر را به تعطیلات عید موکول کنیم. الان که چند ماهی تا تعطیلات عید مانده شاید اینکه برای عید به کجا سفر کنید فکرتان را مشغول کرده باشد و مدام به این فکر کنید که آیا باید فقط به دیدن شهرهای ایران بروید ؟ و یا سفری خارجی داشته باشید؟ و اگر قرار باشد به مقاصد خارجی بروید از بین آن ها کدام را انتخاب کنید. در میان برنامه ریزی هایتان ممکن است کمی هم برای سفر خارجی در عید دو دل باشید و فکر کنید هزینه های سفر در این تعطیلات چند برابر روزهای عادی ست اینجاست که دوست دارید مقاصدی را پیدا کنید که سفر به آن ها ارزان تمام می شود. می خواهیم در این مقاله از سفرهای خارجی و داخلی ارزان در عید حرف بزنیم و اینکه بهع کجا میشود سفر کرد ؟ چه زمانی برای خریداری تور های نوروزی 98 مناسب است و برنامه ریزی خود را برای رفتن به تور های نوروری از چه زمانی آغاز کنید تا بدون دغدغه های مالی،زمانی و سفر لذتبخشی را داشته باشید.در ادامه با ما در وقت سفر همراه باشید تا بهترین تجربیات را در اختیارتان بگذاریم.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load