صعنت هوانوردی
05 شهریور ، 1397
وقت سفر
صعنت هوانوردی
0 کامنت
سوختگیری هواپیما در آسمان
برای بسیاری از مسافران این سوال مطرح می شود که هواپیما چه زمانی سوخت گیری می کند و به چه میزان؟ می توان به جراعت گفت که سوختگیری هواپیما و میزان این سوخت با توجه به طول مسیر توسط برنامه های مخصوص تعیین می شوند. البته در زمانی که هواپیما در شرایط کاملا عادی باشد.اگر به هر دلیلی سوخت هواپیما پیش از زمان انتظار به پایان برسد چه کار باید کرد. در این موارد سوختگیری در هوا انجام می شود . با وقت سفر همراه باشید تا با سوختگری هواپیما در اسمان آشنا شوید.
ادامه مطلب
04 شهریور ، 1397
وقت سفر
صعنت هوانوردی
0 کامنت
کثیف ترین و تمیز ترین نقاط هواپیما کجاست؟
هواپیما جزء ای از وسایل نقلیه عمومی محسوب می شود و استفاده کنندگان این وسیله نقلیه طیف بزرگ و متنوعی از افراد گوناگون هستند که قطعا با خود مقدار زیادی میکروب را به همراه دارند. در ادامه با وقت سفر همراه باشید تا نقاط مختلف هواپیما را از نظر میزان تمیزی و کثیفی بررسی کنیم .
ادامه مطلب
02 شهریور ، 1397
وقت سفر
صعنت هوانوردی
0 کامنت
مدارک لازم برای سفر با هواپیما
به طور کلی ارائه بلیط (نسخه چاپ شده یا تصویر آن بر روی گوشی تلفن همراه یا تبلت) و کارت شناسایی معتبر (شناسنامه یا کارت ملی یا گواهینامه‌ی رانندگی یا گذرنامه) به متصدی مربوطه هنگام سوار شدن به هواپبما الزامی می باشد. در ادامه این مطلب به شرح مدارک لازم هنگام سفر با هواپیما می پرداززیم،با وقت سفر همراه باشید.
ادامه مطلب
02 شهریور ، 1397
وقت سفر
صعنت هوانوردی
0 کامنت
فرودگاه راجیوگاندی هند
فرودگاه راجیو گاندی هندجزو ۵۰ فرودگاه برتر هند است. با این حال این فرودگاه کوچک در لیست شلوغ ترین فرودگاه های فعال این کشور برای کارهای تجاری قرار گرفته است. در ادامه این مطلب شما را بیشتر با این فرودگاه آشنا می کنیم با وقت سفر همراه باشید
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load