جشنواره ها
12 آبان ، 1397
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت
جشنواره خرید دبی
جشنواره خرید دبی یا لیالی دبی یا شاپینگ فستیوال نیز شناخته می شود جشنواره ای است که می تواند رنگ و بوی شادی به سفر شما بدهد.در این جشنواره برنامه های مختلفی در کنار خرید برگزار می شود. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب
09 آبان ، 1397
وقت سفر
صنعت گردشگری
0 کامنت
تور لیدر چیست ؟ تور لیدر کیست؟
تور لیدر به افرادی گفته می شود که اطلاعات ویژه ای در مورد تاریخ، باستان شناسی، یادمان ها و آثار هنری، محیط فرهنگی، طبیعت و جاذبه ها، اماکن دیدنی و هر موضوع عمومی که بازدیدکنندگان علاقه مند در تور را راهنمایی میکند و در اختیار آنان قرار می دهند.چندین مترادف و ترجمه نیز برای کلمه تور لیدر موجود می باشد.
ادامه مطلب
02 آبان ، 1397
وقت سفر
صعنت هوانوردی
0 کامنت
ایمن ترین خطوط هواپیمایی دنیا
امروزه یکی از مهم ترین معیارهای افراد برای سفر ایمنی و راحتی می باشد. از آنجایی که بیش از نیمی از افراد برای سفر حمل و نقل هوایی را به سایر انواع حمل و نقل ترجیح می دهند بالا بردن امنیت هواپیماها و فرودگاها یکی از دغدغه های مهم صنعت گردشگری شده است .در ادامه امنیت خطوط هوایی را بررسی می کنیم و ایمن ترین ها را معرفی می کنیم . با وقت سفر همراه باشید.
ادامه مطلب
01 آبان ، 1397
وقت سفر
صعنت هوانوردی
0 کامنت
بررسی صنعت حمل و نقل هوايی ايران
یکی از نگرانی های صنعت هوانوردی ایران ارتقای ایمنی در هوانوردی وافزایش امنیت و بی خطری پروازها و جلوگیری از بروز حوادث و سوانح هوایی می باشد. در ادامه به شرح این چالش ها می پردازیم با وقت سفر همراه باشید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load