باغ های خلیج سنگاپور

باغ های خلیج سنگاپور

باغ های خلیج 

باغ‌های خلیج پارکی عظیم و رنگارنگ با طراحی آینده‌نگرانه است. این پارک در منطقه خلیج سنگاپور قرار دارد و در فستیوال جهانی معماری سال ۲۰۱۲ میلادی عنوان ساختمان سال جهان را از آن خود کرده است.با ما در وقت سفر همرا باشید.

باغ های خلیج از سه قسمت تشکیل شده است : خلیج شرقی: که در مرحله‌ای که بخش‌ها تکمیل شده‌اند قرار دارد، خلیج مرکزی: یک باغ با پیاده روی در اسکله آن بوده که دو باغ دیگر را به هم متصل می‌کند و خلیج جنوبی: بزرگترین باغ گرمسیری است و با درختانی با ارتفاع ۵۰ متر. در این باغ‌ها گلخانه‌هایی شگفت انگیز وجود دارد که شکل نمایی آن به شکل صدف دریایی است.انواع درختان گوناگون و گیاهان زیبا و رنگارنگ جلوه بسیار زیبایی به این باغ داده و قدم زدن و استشمام بوی دلپذیر در این مکان، این محل را به یکی از جاهای دیدنی سنگاپور تبدیل کرده است.

گشت‌وگذار در «باغ‌های خلیج» (Gardens by the Bay) سنگاپور هیچ هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت و این باغ‌های بسیار زیبا با درختان غول پیکر ساخته شده به همراه مسیر پیاده‌روی که بر بالای این درختان ایجاد شده است تجربه‌ای به یاد ماندنی از سفر به سنگاپور را برای شما به ارمغان خواهد آورد. علاوه بر تمام اینها هر روز به مدت ۱ ساعت (۸:۴۵ تا ۷:۴۵ بعدازظهر) نمایشی از موسیقی و نور در این محوطه برای عموم مردم اجرا می‌شود که می‌توانید از آنها لذت ببرید.

باغ های خلیج,جاذبه های گردشگری سنگاپور ,وقت سفر