پارک لومفینی بانکوک

پارک لومفینی بانکوک

پارک لومفینی

لومفینی، یکی از پارک‌های طبیعی و شلوغ بانکوک است و از کلبه‌های چوبی که با دست ساخته شده‌ و با گل‌های زیبا تزیین شده‌اند، ازویژگی‌های این پارک است. محلی بی‌سروصدا که در آن مردم می‌توانند در مسیرهای قدم‌زنی راه بروند، سوار قایق‌های پدالی شوند یا می‌توانند بنشینند و استراحت کنند و در عصر تمرین‌های روزانه خود را انجام دهند.با ما در وقت سفر همراه باشید.

پارک لومفینی یکی از مفرح ترین و پر طرفدار ترین تفریحات این شهر بانکوک به حساب می آید. بانکوک شهری است پر از تفریحات مهیج اما پارک لومفینی یکی از پر بازدید ترین و پر طرفدارترین آن ها به شمار می آید.

پارک لامفینی (Lumphini) حدود 60 هکتار فضای سبز را به خود اختصاص داده و این نکته نیز لازم به ذکر است که در مرکز بانکوک واقع شده است. این پارک در حقیقت یک محوطه وسیع بین ساختمان های دوقلوی کنوانسیون تنوع زیستی SathornSilom و PloenchitSukhumvit می باشد. به این ترتیب می ‌توان گفت که این پارک در ارزشمند ترین بخش شهر بانکوک قرار دارد.خوشبختانه مردم تایلند به داشتن این پارک افتخار می کنند و در تلاش اند با اضافه کردن انواع فعالیت های ورزشی و تفریحی، همانند مسیر قدم زدن و گردش کردن، محل انجام ورزش های هوازی و ایروبیک، مسیر دوچرخه سواری، قایق پدالی، سالن های ورزشی، بدمینتون، ورزش تاکراو (takraw)، بهترین استفاده را از آن ببرند.

پارک لومفینی هر روز از ساعت 4:30 صبح تا 21 باز است. این پارک مکانی عالی برای گذراندن اوقات خوشی به همراه خانواده و یا حتی دوستان می باشد، به همین خاطر به تمامی گردشگرانی که با تور تایلند به این شهر سفر می کنند پیشنهاد می شود حتما زمانی از سفر خود را برای گردش در پارک لومفینی اختصاص دهند. این نکته نیز لازم به ذکر است که اجازه سیگار کشیدن و نوشیدن بعضی از نوشیدنی‌ها را در این پارک ممنوع می باشد. پارک لومفینی در فاصله کمی تا مرکز شهر قرار گرفته و به همین خاطر گردشگران تور بانکوک به راحتی با تاکسی هایی که در سطح شهر مستقر اند، می توانند خود را به پارک لومفینی بی نظیر برسند و یک روز خود را در آن منطقه زیبا سپری کنند. این نکته نیز شایان ذکر است که نزدیک ‌ترین ایستگاه مترو به این پارک Silom می باشد، این ایستگاه شما را به ورودی اصلی پارک و مجسمه رامای ششم می‌ رساند.

بازار پراتونام ,جاذبه های گردشگری بانکوک,وقت سفر