زنان گردن دراز بانکوک

زنان گردن دراز بانکوک

زنان گردن دراز 

بانکوک یک شهر توریستی در تایلند است که به دلیل وجود معابد و کاخ های عجیبش همیشه معروف بوده است، با سفر به بانکوک که شهری مملو از تفریح و دیدنی است بسیار هیجان انگیز است. یکی ازجاذبه های عجیب بانکوک، زنان گردن دراز است . در وقت سفر با ما همراه باشید تا در مورد این زنان گردن دراز بدانید.

زنان گردان دراز که در قبیله ای به نام پاودانگ زندگی می کنند که از پنج سالگی حلقه هایی از جنس مس به گردن خود می بندند که هر سال یک حلقه اضافه می شود تا جایی که در بزرگسالی گردنشان به 20 سانتی متر هم می رسد. این زنان گردن دراز در بانکوک از میانمار به شمال غربی تایلند مهاجرت کرده اند و سال های زیای است که در روستای کایان روزگار خود را می گذرانند. علاوه بر گردن آنها حلقه ها را به دور دست و پا و گوش نیز می بندند و داستان های افسانه ای زیادی در مورد این زنان در تایلند گفته می شود و زندگی کنونی آنها کمی متفاوت از مردم تایلند است و آنها خواندن و نوشتن را در اتاق های حصیری و با ساده ترین ابزار آموزشی یاد می گیرند، همچنین این زنان می توانند به زبان انگلیسی با گردشگران صحبت کنند.

آنها اجازه خروج از محیط زندگی خود را ندارند و با گزارشاتی که از زبان همین زنان گفته شده است، آنها خود را وسیله ای برای کسب درآمد شوهرانشان می دانند و علاقه مردان قبیله را به این موضوع و بلند بودن گردن تایید کردند و معتقدند که این رنج را به دلیل همین علاقه تحمل می کنند. 36 خانواده در این دهکده که از این نژاد هستند با عنوان ، زنان گردن زرافه زندگی می کنند. 

زنان گردن دراز,جاذبه های گردشگری بانکوک,وقت سفر