مرکز خرید فوروم بورنووا

مرکز خرید فوروم بورنووا

مرکز خرید فوروم بورنووا

مرکز خرید فوروم بورنووا در شمال شرقی شهر ازمیر ترکیه کنار دانشگاه ایج مرکز خریدی به اسم فوروم بورنووا ازمیر وجود دارد که یکی دیگر از جاذبه های گردشگری ازمیر ترکیه به شمار میرود.در وقت سفر با ما همراه باشید.

این مرکز خرید از 130 مغازه ی متفاوت تشکیل شده که از جمله ی آن مارک های ملی و بین المللی که بعضی از آنها برای اولین بار در حال ورود به بازار ازمیر میباشند که میتوان: داگلاس,فریسو شرکت, زارا, استرادیواریوس را نام برد. این مرکز یکی از برترین مرکز های خرید ازمیر ترکیه میباشد اگر اهل خربد فراوان هستید این مرکز خرید را فراموش نکنید . این مرکز خرید استانبول فروم از جدیدترین و بزرگترین مراکز خرید ترکیه است که در سال 2009,در زمینی به مساحت پانصد هزار متر مربع در منطقه بایرام پاشا ساخته شده.شهربازی های مختلف , آکواریوم ترکوازو اولین آکواریوم بزرگ ترکیه,موزه یخی و سرزمین ژوراسیک, رستوران ها و فست فودهای معتبر از جاذبه های این مرکز خرید در ازمیر ترکیه میباشند.

 مرکز خرید فروم برنوا ازمیر shopping1-turkeythmb در کنار دانشگاه ازمیر و در یکی از جدیدترین بزرگراههای شهر قرار دارد و از جمله مراکز خرید ازمیر است که دسترسی به آن برای ساکنین شهر و بازدیدکنندگان بسیار آسان است . فروم برنوا بازتابی از معماری مدیترانه ای و دریای اژه را منعکس می کند .  قدم زدن در این مرکز خرید روباز ازمیر برایتان بسیار جالب خواهد بود زیرا در طراحی آن از سایه بان های چوبی ، حوضچه های کوچک ، پل های چوبی ، درختان نخل ، چشمه ها و باغ بام های زیبا استفاده شده است البته نباید غداخوریهای زیبای آن را از قلم انداخت که باعث میشود از خوردن غذا در هتل های ازمیر صرف نظر کنید . مرکز خرید فروم برنوا ازمیر مرکز خرید فروم برنوا ازمیر shopping2-turkeythmb در مرکز خرید Forum Bornova ازمیر طیف گسترده ای از اجناس ارائه می شود از جمله : طلا و جواهرات و نقره ، آلات موسیقی ، اسباب بازی، لوازم خانگی ، ابزار ارتباطات ، لوازم تحریر و کتاب ، لوازم آرایشی بهداشتی و زیبایی ، لوازم جانبی آشپزخانه ، دکوراسیون ، لباس های ورزشی ، لباسهای شب و انواع پوشاک و … ارائه می شود . از امکانات مرکز خرید فروم برنوا می توان به سینما ، آرایشگاه ، سرگرمی های جذاب ، چشم پزشک ، بانک ، اتاق کمک های اولیه ، پارکینگ رایگان ، خدمات معلولین و کافی شاپ ها و رستورانهای متعدد اشاره کرد . در سفر ازمیر این مرکز خرید را از دست ندهید .

مرکز خرید فوروم بورنووا,جاذبه های گردشگری ازمیر,وقت سفر