مرکز خرید کرفور ازمیر

مرکز خرید کرفور ازمیر

مرکز خرید کرفور ازمیر

یک هایپر مارکت معروف در ترکیه مرکز خرید کرفور ازمیر نام دارد.در این مرکز خرید شما میتوانید انواع نیاز های خود را تهیه کنید. یکی از محبوب ترین مراکز خرید ازمیر ، کرفور است . با ما در وقت سفر همراه باشید:

بسیاری ازمير را به قصد خرید انتخاب می کنند به ویژه خرید پوشاک و البسه با پارچه های ترک که یکی از بهترین دوخت ها را در دنیا دارند. از این رو باید گفت ازمیر گزینه خوبی برای خرید در ترکیه است پس اگر علاقه مند به خرید هستید به این مرکز خرید مراجعه نمایید.در سفر با تور ترکیه از جاذبه های گردشگری ازمیر دیدن کنید. مرکز خرید کرفور با کیفیت فوق العاده بدون افت ، از مراکز خرید ضروری برای مردم ازمیر است. ترکیب محصولات با کیفیت و درک زندگی مشتریان باعث شده است که کرفور ردیف اول فروشگاه های زنجیره ای در ازمیر باشد. مردم ازمیر آخرهفته ها را صرف خرید کامل در کرفور می کنند. تمام اعضای خانواده همگی به کرفور می روند. 

کرفور یکی از فروشگاه های زنجیره ای شناخته شده در سراسر جهان است که مقام اول را از نظر کیفیت مواد در اروپا داراست. کرفور با حدود 500.000 کارمند در سراسر جهان و استراتژی دوستانه و راه حل گرا در میان مردم ترکیه محبوبیت بسیار دارد . این شرکت، با در اختیار داشتن ۱٫۴۵۲ شعبه هایپرمارکت، مالک بزرگترین شبکه هایپرمارکت‌های زنجیره‌ای در جهان می‌باشد. همچنین از نظر میزان درآمد سالیانه، به‌عنوان دومین شرکت خرده‌فروشی و از لحاظ میزان سود دهی پس از وال‌مارت و تسکو، به‌عنوان سومین شرکت خرده‌فروشی جهان شناخته می‌شود.

کرفور در فرانسوی به معنی «چهارراه» می‌باشد. کارفور به طور عمده در اروپا، آرژانتین، برزیل، چین، کلمبیا و جمهوری دومینیکن فعالیت می‌کند، اما فروشگاه‌هایی در آفریقای شمالی و بخش‌هایی از آسیا نیز دارد. مرکز خرید کارفور ازمیر مرکز خرید کارفور ازمیر store1-qpr شعارهای کارفور در کشورهای مختلف تفاوت دارد و بسیار در جذب مشتریان تاثیرگذار است.  یکی از محصولاتی که در این فروشگاه های زنجیره ای ارائه ی آن کامل تر از دیگر فروشگاه های زنجیره ای صورت می گیرد، فروش انواع ادویه جات به صورت باز یا بسته بندی است. شما می توانید در این فروشگاه ها با ادویه های مالزیایی آشنا شوید و آن ها را از نزدیک بو کنید. معمولا مسئول این بخش هم در همان اطراف است و می تواند شما را به خوبی راهنمایی کند. مرکز خرید کرفور ازمیر مرکز خرید کرفور ازمیر store2-qpr کرفور ازمیر ، در راستای جذب بیشتر مشتریان تخفیفات دوره ای به مشتریان خود ارائه می دهد. شما می توانید تمام نیازهای خانه خود را با خرید در کارفور برطرف سازید و این باعث خوشحالی مشتریان می شود و وقتی در کرفور هستید متوجه گذشت زمان نخواهید شد . در کارفور رضایت مشتری بسیار مهم است بنابراین این فروشگاه خدمات پس از فروش نیز دارد. کرفور ازمیر بهترین فروشگاه از نگاه مردم ازمیر است. 

مرکز خرید کرفور,جاذبه های گردشگری ازمیر,وقت سفر