مرکز خرید آگورا ازمیر

مرکز خرید آگورا ازمیر

مرکز خرید آگورا ازمیر

در ازمیر یکی از مکان‌هایی که شما می توانید خرید کنید مرکز خرید آگورا است که بیشتر مسافران آن را می شناسند و از 2003 تا به امروز فعالیت دارد و در جهت رضایت مندی مشتریان خدمات با کیفیت عالی و کالاهایی درجه یک را ارائه کرده است. با ما در وقت سفر همراه باشید تا در مورد این مرکز خرید و پر طرفدار بیشتر بدانید.

یکی از اصلی ترین سوالات و همچنین اهداف مسافران تور کوش آداسی و تور ازمیر درباره مراکز خرید شهر ازمیر می باشد. مراکز خرید ازمیر، به عنوان سومین شهر بزرگ ترکیه و یکی از مهمترین بنادر است پس بدیهی است که مرکز خریدهای خوب زیادی داشته باشد.یکی از بهترین مراکز خرید ازمیر مرکز خرید آگورا میباشد.در این مرکز خرید برای هر کسی با هر سنی چیزی برای خریدن پیدا میشود از کودکان تا افراد مسن ،لوازم آرایشی ،پوشاک ،کفش ،جواهرات ،کتاب ،آلات موسیقی و... و رستورانهای ترکی و بین المللیو..معنی کلمه آگورا در زبان باستان یعنی بازار که در آن انواع و اقسام پوشاک مثل لباس شب های زیبا، لوازم‌آرایشی، ابزار موسیقی، لوازم‌خانگی، فروشگاه کتاب، اسباب‌بازی و لوازم الکترونیکی با برندهای مختلف و جدید برای خرید موجود است 

بنای مرکز خرید آگورا دارای مساحت 89000 مترمربعی می باشد که در آن 178 فروشگاه قرار دارد از مزیت‌های خوب آن پارکینگ اختصاصی است که 21000 ظرفیت دارد. در اینجا می‌توانید بعد از دیدن فیلمی جذاب در سینما مجموعه در رستوران‌های خوب آن‌ که در منوی غذایی آن، غذاهای ترکی و بین‌المللی را شامل می‌شود یک وعده غذایی خوشمزه را در آن میل کنید.

 مرکز خرید آگورا در زمینه رضایت مشتری و ارائه خدمات با کیفیت ، رتبه اول را دارد . در این مرکز خرید مارک های جدید و پویا و انواع مد و همچنین سرگرمی های متنوع ارائه می شود.

مرکز خرید آگورا,جاذبه های گردشگری ازمیر,وقت سفر