بازار شبانه آسیاتک بانکوک

بازار شبانه آسیاتک بانکوک

بازار شبانه آسیاتک بانکوک

بازار شبانه آسیاتک (Asiatique) بانکوک بیشتر از یک بازار شبانه بوده و به نوعی می آن توان را مرکز تفریحی شبانه آسیاتک نیز نامید، زیرا فراتر از یک مرکز خرید شبانه است. در این بازار شبانه بیش از ۱۵۰۰ بوتیک با انبوهی از لباس‌های برند و بیش از ۴۰ رستوران خوب وجود دارند.در وقت سفر  به معرفی این بازار میپردازیم.

بازار شبانه آسیاتک بانکوک بیشتر از یک بازار شبانه بوده و به نوعی می آن توان را مرکز تفریحی شبانه آسیاتک نیز نامید چون حقیقتا فراتر از یک مرکز خرید شبانه است. این بازار ساحلی که در آن اجناس برند و با کیفیت فراوانی را خواهید یافت می تواند یک شب شما در بانکوک را به خوبی پر کند. در این بازار شبانه بیش از ۱۵۰۰ بوتیک با انبوهی از لباس های مارک و عالی و بیش از ۴۰ رستوران خوب و انبوهی کافه های شبانه و بار را خواهید یافت و حقیقتا برای پر کردن یک شب از اقامت شما در بانکوک گزینه ای بسیار خوب و منطقی و معقول به شمار می رود.

 بد نیست بانید که استعمال دخانیات در این سراسر این بازار ممنوع می باشد و جز در محل هایی که برای این کار تعبیه شده است در باقی قسمت های این بازار حق استعمال دخانیات را نخواهید داشت. این روزها پلیس تایلند به شدت با مقوله ی سیگار برخورد می کند و بد نیست بدانید سیگارهای الکترونیکی نیز در تایلند ممنوع می باشند و کشیدن و یا حتی داشتن این سیگارها می تواند سبب دردسرهای عظیم برای شما شود. با عنایت به اینکه این منطقه از بانکوک همواره با ترافیک سنگین درگیر می باشد شاید راحت ترین و بهترین راه برای رسیدن به این بازار شبانه که از ساعت ۵ عصر تا نیمه های شب باز می باشد استفاده از قایق می باشد. پس از یک گشت و گذار عالی بر روی رودخانه ی وسط بانکوک به این بازار وارد می شوید.

غذاهای شبانه

در این بازار انبوهی رستوران های غربی و محلی و غیره را خواهید یافت که برای یک قرار شام رومانتیک بسیار عالی به نظر می رسند. نیازی به معرفی تک تک رستوران های این مجموعه نیست و خود در گشت و گذار خواهید توانست انبوهی رستوران خوب را ببینید و برگزینید.

در این بازار همچنین می توانید انبوهی شوهای مختلف من جمله موی تای شو را نیز ببینید. این منطقه از بانکوک بیشتر از یک بازار شبانه بوده و در اصل یکی از فرح بخش ترین مراکز تفریحی این شهر محسوب می شود.

بازار شبانه آسیاتک,جاذبه های گردشگری بانکوک,وقت سفر