شهربازی دریم ورلد بانکوک

شهربازی دریم ورلد بانکوک

شهربازی دریم ورلد

یکی از مهمترین جاذبه های توریستی بانکوک، شهربازی دریم ورلد یا سرزمین رویایی می باشد که در اطراف شهر واقع شده است و با رفتن به آن می توانید بهترین روز سفر کودکانتان را بسازید. در وقت سفر با ما همراه باشید.

بانکوک شهری است که سعی کرده است تمام امکانات تفریحی و سرگرمی را برای گردشگران خود فراهم کند و به همین علت از مقصد های توریستی در تایلند به حساب می آید. اگر بخواهیم دریم ورلد را در یک جمله توضیح دهیم شهر پر از هیجان و شادی است که در آن رویاهایتان به حقیقت تبدیل می شود که با رفتن به این مکان کودکان خود را شگفت زده خواهید کرد و از بهترین وسایل بازی و مهیج ترین آنها در تایلند می توانید لذت ببرید. 

این شهر بازی که مساحتی 160 هکتاری دارد در سال 1993 تاسیس شد که در آن امکاناتی مانند شهر برفی که می توانید در آن آدم برفی بسازید و برف بازی کنید، پیست اتومبیل رانی، کشتی وایکینگ ها، فرش پرنده، ترن هوایی، انواع قطار، تونل وحشت، سوپر اسپلش، تاب غول پیکر، گرند کانیون، طوفان شهربازی و بسیاری دیگر که امتحان آنها تجربه ای متفاوت در یک شهربازی تمام و کمال است. مسافران در تور تایلند می توانند از معروف ترین جاذبه های گردشگری بانکوک دیدن نمایند.ساعت کاری این پارک تفریحی از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر می باشد. 

شهر بازی دریم ورلد,جاذبه های گردشگری بانکوک,وقت سفر