ساحل بانوان کوش آداسی

ساحل بانوان کوش آداسی

كادينلار دِنيزى,ساحل بانوان 

ساحل کادینلار دنیزی که دو کیلومتر با شهر فاصله دارد، محبوب ترین ساحل در منطقه به شمار می آید و دقیقاً در کنار کوش آداسی قرار گرفته است. در اینجا ورزش های آبی بسیار زیادی وجود دارند تا شما را خوشحال کنند، کافه های زیادی در دسترس شماست تا احساس گرسنگی نکنید و همچنین می توانید برای خودتان صندلی هایی برای آفتاب گرفتن و سایه بان نیز اجاره کنید. جای تعجبی ندارد که بدانید در تابستان این مکان پر از خانواده های محلی و گردشگران خارجی است. البته این ساحل آخر هفته ها کمی خلوت تر می باشد یعنی در ماه های ژوئیه و اوت نباید انتظار داشته باشید که با ساحلی خالی مواجه شوید. البته اگر در فصل های دیگر به اینجا بیایید ممکن است این ساحل خالی بوده و تنها برای خودتان باشد.در وقت سفر به معرفی این ساحل جالب میپردازیم.

این ساحل در ترکیه به نام Kadınlar Denizi و یا Lady Beach " ساحل بانوان" نیز شناخته می شود.در ساحل بانوان ورزش های آبی مختلفی برای شاد و فعال کردن افراد وجود دارد و همچنین کافه های بسیاری وجود داشته که وقتی گرسنه می شوید می توانید به این کافه ها بروید و همچنین اگر دوست داشته باشد می توانید چتر و صندلی آفتاب اجاره کنید.

ساحل بانوان در فصل تابستان از وجود گردشگران و خانواده ها حسابی شلوغ می شود و مملو از جمعیت که در روزهای وسط هفته نسبتاً خلوت تر است.اگر فردی هستید که به تفریحات آبی مثل اسکی روی آب یا جت اسکی، چتر بازی با قایق موتوری و … علاقه مندید ساحل زیبای بانوان بهترین انتخاب برای شما برای لذت بردن از این تفریحات خواهد بود .در زمان گذشته فقط خانم ها اجازه داشتن به این ساحل بروند اما امروزه دیگر این قانون وجود ندارد و همه افراد می توانند از ساحل بانوان استفاده کنند و از این جاذبه گردشگری کوش آداسی لذت ببرند.

ساحل شنی بانوان کوش آداسی , وقت سفراز موارد دیگری که دراین ساحل به چشم می خورد، این است که هتل بزرگی در این جا ساخته شده است که در تابستان ها مردم و یا گردشگران زیادی به طرف این سرازیر می شود تا تابستان خود را در این مکان جذاب بگذرانند. هم چنین علاوه براین که می توانید در هتلی زیبا و راحت استراحت کنید، نیز می توانید برای انواع ورزش های آبی را در این ساحل تجربه کنید، مانند شنا، غواصی و اسکی روی آب که بسیار مناسب این فصل می باشد.

گفتنی است در کوش آداسی دو اسکله مخصوص کشتی ها و قایق های کوچک دیده می شود که بهترین آن ها، اسکله ای است که در ابتدای بلوار قرار گرفته است و به موازات ساحل کشیده شده است. حتی برای تور این کشتی می توانید ثبت نام کنید.
تورکشتی، یک گشت چند ساعته با کشتی‌ های کوچک دو طبقه در آب‌های گرم اژه می باشد که یکی دوباری هم در سواحل مختلف توقف می‌کند و حتی امکان این وجود دارد که داخل دریا شیرجه زده و شنا کنید. حتی پذیرایی کامل ناهار را هم از دست نمی دهید، زیرا از برنامه های این تور می باشد.

ساحل بانوان,جاذبه گردشگری کوش آداسی,وقت سفر