پارک آبی کوش آداسی

پارک آبی کوش آداسی

تفریحات آبی 
در سالهای گذشته توریست های  با تور کوش آداسی و جاذبه های گردشگری کوش آداسی آشنا شده اند. کشور ترکیه از سه طرف به دریا راه دارد و شهرهای ساحلی این کشور نقش مهمی در تاریخ و فرهنگ این کشور بازی کرده اند. در دهه های اخیر هم این شهرهای ساحلی، نقش مهمی در صنعت توریسم ترکیه ایفا کرده و هر ساله میلیون ها توریست و گردشگر را به خود جذب کرده اند.در ادامه با وقت سفر همراه باشید.

اصولا یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین دیدنی ها و تفریحات کوش آداسی، تفریحات آبی آن از جمله شنا و آفتاب گرفتن در سواحل آن و همچنین پارک های آبی معروف آن است. در کوش آداسی چندین پارک آبی وجود دارد که همگی آنها بزرگ و وسیع بوده و امکانات مختلف تفریحی دارند. بنابراین هنگام سفر با تور کوش آداسی به یاد داشته باشید که پارک آبی کوش آداسی، فقط یکی نیست و چندین پارک آبی از جمله پارک آبی "آدالند"  ، پارک آبی "تورتوگا" و پارک آبی "آکوا فانتازیا" ساخته شده که هر کدام از آنها هرساله میزبان هزاران توریست و جهانگردی هستند که با تورکوش آداسی به این شهر سفر کردند.در این پارک های آبی افراد با سنین مختلف از کودکان گرفته تا افراد میانسال همه سرگرم می شوند. سرسره های آبی مختلف، استخرهایی با جریان ملایم و یا تند آب و همچنین سوار شدن بر روی تیوب های لاستیکی و شناور شدن بر روی آنها در مسیرهای تعیین شده همه می تواند ساعتها شما و خانواده و یا همراهانتان را سرگرم کند. بلیط پارک های آبی کوش آداسی را هم بصورت آنلاین وهم حضوری از ورودی این مجموعه ها خریداری کنید. در تمام این پارک های آبی، رستوران، فست فود و یا کافی شاپ هم در فضای آنها هست و می توانید جهت صرف نهار و یا خوردنی ها و نوشیدنی ها به آنها مراجعه کنید.

پارک آبی کوش آداسی , وقت سفرپارک آدالند در 4 کیلومتری و آکوا فانتزیدر 6 کیلومتری کوش آداسی قرار دارند و لانگ بیچ آکواریزورت "تورتوگا"در 5 کیلومتری جنوب کوش آداسی واقع شده است و به اندازه دوتای دیگر بزرگ نیست.

دو پارک آخری در واقع هتل هایی هستند که پارک آبی هم دارند، در حالیکه آدالند فقط پارک آبی است.برای رفتن به پارک های آبی اتوبوس های خطی رایگان وجود دارد. در آدالند، نمایش دلفین ها هم وجود دارد. پارک های آبی از ساعت 9 صبح تا 6 بعداز ظهر باز هستند.

 پارک آبی,جاذبه گردشگری کوش آداسی,وقت سفر