باغ وحش آنتالیا

باغ وحش آنتالیا

باغ وحش 

باغ وحش آنتالیا در منطقه کپز واقع شده است.برای رسیدن به این باغ وحش باید حدود یک کیلومتر در تپه قدم بزنید،سپس به مرکز باغ وحش خواهید رسید.اکثر مردم محلی و گردشگران تور آنتالیا برای این مسیر یک کیلومتری معمولا ماشین اجاره میکنند.در ادامه معرفی باغ وحش آنتالیا با وقت سفر همراه باشید.

پس از ورود به باغ وحش اولین حیواناتی که به چشم شما خواهد آمد خرها،شترمرغ ها،گاومیش ها و یوزپلنگ های آمریکایی است. شیرها،ببرها،کانگوروها و گورزن های شمالی را در قسمت بالایی باغ وحش میتوانید بیابید.

انتظار نداشته باشید که نوشیدنی ها و میان وعده های گران قیمت که در باغ وحش های غربی را امتحان کرده اید اینجا نیز بیابید.زیرا باغ وحش آنتالیا تازه راه اندازی شده است و امکانات آن هنوز تکمیل نشده است و در حال توسعه میباشد.

بنابراین اگر میخواهید سفر خود به آنتالیا را برنامه ریزی کنید و می خواهید یک سفر سرگرم کننده برای تمام خانواده داشته باشید و قیمت آن ارزان باشد،باغ وحش آنتالیا میتواند گزینه خوبی باشد.به این باغ وحش بروید و از تماشای طبیعت زیبا و حیوانات این باغ وحش لذت ببرید.

برای رسیدن به این مکان میتوانید از اتوبوس های شهری آنتالیا استفاده کنید.در نظر داشته باشید که به دلیل عدم آشنایی اکثر گردشگران غیر بومی آنتالیا،ممکن است برای رفتن به این مکان با مشکل مواجه شوید پس بهتر است که قبل از سفر به باغ وحش آنتالیا از راهنمای تورخود کمک بخواهید

باغ وحش,جاذبه گردشگری آنتالیا,وقت سفر