موزه کارخانه راحمی کوچ استانبول

موزه کارخانه راحمی کوچ استانبول

 موزه کارخانه راحمی کوچ

موزه کارخانه راحمی کوچ در محله هاسکوی واقع شده و تاریخ آن مربوط به دوره عثمانیها میباشد که از آن با نام لنگرخانه نیز یاد میشود.با وقت سفرهمراه باشید تا درباره این موزه بیشتر بدانید.

موزه راحمی کوچ در سال 1994 از طرف رحمی کوچ در سواحل خلیج گلدن هورن در سمت گالاتا افتتاح شد. موزه در زمینه های حمل و نقل زمینی ، دریایی ،هوایی ،ارتباطات (ایله تیشیم) و مهندسی و وسایل علمی و بخصوص مدلها و عروسکها که کودکان خیلی دوست دارند.

در بین 90دستگاه باارزش می توان به مرسدس روباز مدل 1940 کاسوس سیسئرو، دواتوموبیل مرحوم ارتغرول یکی رولس - رویسه و دیگری بنتلی ،آمبولانس تاریخی ، فایتونهای سلطنتی ، تکنه و قایقهای ریوا اشاره کرد.

همچنین ادوات و وسایل علمی و عروسکها و مدلهای تاریخی و زیبا از دیگر مجموعه های این موزه است.همهمچنین با قایق "کنت اوستوروگ" یا با کشتی بخاری می توانید تور خلیج گلدن هورن را تجربه کنید که 40 دقیقه طول می کشد.از دیگر جاذبه های این موزه میتوان به ترن موزه در کنار گلدن هورن که رایگان است فقط باید از رسپسیون بلیط گرفته و جا رزرو کنید.

موزه راحمی کوچ , وقت سفر

همچنین یک کافه به اسم "دملیک" وجود دارد که در اشیای آنتیکا می توانید چای و قهوه میل کنید همچنین نوشیدنیهای خنک و فست فود (ساندویچ و...) موجود است.

همچنین در رستوران هالات گلدن هورن می توانید غذاهای آک دنیز (مدیترانه ای) میل کنید. بارباروسسا پوب که از کلکسیون آنتیکا های راحمی کوچ تزیین شده با انواع نوشیدنیها و غذاها (ایچکی و یئمک لر) از شما پذیرایی می کند. همچنین  " کافه دو لونت " با غذاهای فرانسوی موجود است.در موزه یک هدیه فروشی مخصوص موزه وجود دارد.

موزه راحمی کوچ , وقت سفر

موزه کارخانه راحمی کوچ,جاذبه گردشگری استانبول,وقت سفر