مرکز خرید فروم استانبول

مرکز خرید فروم استانبول

مرکز خرید فروم 
در سال 2009 این مرکز خرید در قسمت اروپایی شهر استانبول و با مساحت 495000 متر مربع ساخته شده است .در ادامه مطلب با وقت سفر همراه باشید.
حدود 5500 متر مربع برای پارک و برگزاری مسابقات ورزشی و جشنواره های مختلف قرار داده شده است.
اگر شماهم به دنبال محصولات IKEA آیکیا هستید، اینجا را به هیچ وجه فراموش نکنید چراکه متراژی بالغ بر 30000 مترمربع فقط به این فروشگاه اختصاص داده شده است. 15500 مترمربع فضا نیز سوپرمارکت این مجموعه اشغال کرده است. باقی مساحت را نیز پارک و مکانی برای برگزاری فستیوال های مهم در شهر استانبول و یا کنسرت‌های مختلف به خود اختصاص داده است.

شعبه هایی از برندهای مطرح همچون زارا، ام اند اس، سی اند ای و ... در فروم استانبول حضور دارند.اگرمیخواهید از بلندترین ارتفاع، تنگه بسفر را ببینید،به شما پیشنهاد می‌کنیم به بالاترین قسمت این مجموعه بروید، چرا که فروم یک آسمان‌خراش بزرگ درکناراین تنگه است.

 سالن بولینگ، رستوران‌های مختلف، سالن های نمایش سینمای imax ،اسکی روی یخ ، اتاق‌های بازی مخصوص کودکان و پارک ژوراسیک در این مکان را از دست ندهید.

نقطه تمایز فروم استانبول نسبت به سایر مراکز وجود آکواریوم و تونلی است که در زیر آب قرار گرفته‌اند. معماری خاص این تونل 270 درجه ای باعث شده است فضای فوق العاده ای ایجاد کند تا بازدیدکنندگان این حس را داشته باشند که در قعر دریا در کنار آبزیان مختلف هستند

اختصاص یک فضای بزرگ برای فستیوال ها، کنسرت ها و اتفاقات مهم ورزشی به این مجموعه باعث شده فروم استانبول به یکی از بی بدیل‌ترین مناطق توریستی استانبول تبدیل شود. بالن‌های غول آسایی که در آسمان افراشته شده‌اند، لوگوی این مجموعه را از فاصله های دور به بینندگان نشان می دهند.

می توانید از میدان تکسیم یا تقسیم با استفاده از مترو به ایستگاهMecidiyekoy بروید وبا استفاده ازاتوبوس به مرکز خرید فروم برسید.

مرکز خرید فروم,جاذبه گردشگری استانبول,وقت سفر