شهربازی ویالنداستانبول

شهربازی ویالنداستانبول

شهربازی و پارک تفریحی ویالند استانبول

در این پارک اسباب تفریح و وسایل بازی فراوانی وجود دارد: Splash Coaster (ترن هوایی آبی) که ترکیبی است از آبشارهای طبیعی با لذت استفاده از ترن هوایی؛ Family Coaster (رولر کستر خانوادگی) یک تجربه لذتبخش خانوادگی؛ Rafting Ride یک ماجراجویی 700 متری در وسط یک آبشار وحشی، تونل وحشت، جت اسکی، سینما، King Kong در ارتفاع 15 متری و بولینگ از آن جمله است.با وقت سفر همراه باشید تا دیگر امکانات این پارک جذاب را بدانید.

مجموعه Isfanbul از یک تم پارک، هتل، مرکز خرید، آوتلت،  نمایشگاه و باغ وحش تشکیل شده است. این مجموعه عظیم که در زمینی به وسعت یک میلیون متر مربع احداث شده است، توانسته است در طول این سال ها خوش بدرخشد و گردشگران بسیاری را به اینجا بکشاند.درسال 2015، بیش از 24 میلیون نفرازاین مکان بازدید کرده اند.همین موضوع باعث شد درسالیان بعد، این تم پارک جزء 10 پارک برتر قاره اروپا شناخته شود و بیش از پیش در میان گردشگران و توریست ها مطرح شود.

شهربازی و پارک تفریحی ویالند استانبول

در این پارک اسباب تفریح و وسایل بازی فراوانی وجود دارد: Splash Coaster (ترن هوایی آبی) که ترکیبی است از آبشارهای طبیعی با لذت استفاده از ترن هوایی؛ Family Coaster (رولر کستر خانوادگی) یک تجربه لذت بخش خانوادگی؛ Rafting Ride یک ماجراجویی 700 متری در وسط یک آبشار وحشی، تونل وحشت، جت اسکی، سینما، King Kong در ارتفاع 15 متری و بولینگ  و بسیاری از تفریحات دیگر که می توان در این تم پارک انجام داد.
یکی دیگر از مجموعه های مورد طرفدار در این تم پارک، قسمت Jungle Istanbul  می باشد که در قالب باغ وحش، پذیرای بازدید کنندگان است. بیش از 400 نوع حیوان از 100 گونه جانوری در اینجا وجود دارد.بعضی ازاین گونه های جانوری درمعرض انقراض نیز قراردارند که با تلاش این مجموعه همواره توانسته اند، به حیات خود ادامه دهند و مورد مراقبت قرار گیرند.

شهربازی و پارک تفریحی ویالند استانبول

این باغ وحش به چندین قسمت خزندگان، ماهیها وحیوانات دریایی، پستانداران،پرندگان و بندپایان تقسیم شده است که هر قسمت می تواند برای افراد جذابیت ویژه ایی داشته باشد.
همانطوری که در بالا اشاره کردیم،این مجموعه دارای یک هتل 4 ستاره نیزهست. این هتل که با نام Isfanbul Holiday Home and Suites شناخته می شود، 11.8 کیلومتر از فرودگاه آتاتورک فاصله دارد. تمام امکانات رفاهی نیز در اتاق های این هتل وجود دارد، و برای افرادی که می خواهند هر لحظه در نزدیکی تم پارک و مجموعه استانبول باشند، می تواند جالب باشد.

شهر بازی ویالند استانبول,جاذبه گردشگری استانبول,وقت سفر