مرکز خرید گالریا

مرکز خرید گالریا آشنایی با مرکز خرید گالریا

مرکز خرید گالریا، مجموعه ای شکیل و 5 طبقه است که درست در مرکز شهر سنت پترزبورگ جا خوش کرده است. اگر ساعاتی را درون این مجموعه سپری کنید، شما هم به راحتی تایید می کنید که بهترین مرکز خرید شهر را انتخاب کرده اید. مرکز خرید گالریا بیش از 300 فروشگاه را در خود جای داده است که با نگاهی گذرا به آن ها، با تعداد بسیار زیادی از برندهای شناخته شده و مطرح مواجه می شوید.
گالریا را می توانید برای خرید پوشاک روز خانم ها و آقایان، جدیدترین نمونه های وسایل جانبی مد، زیورآلات پر زرق و برق و بهترین های لوازم آرایشی و بهداشتی انتخاب کنید. در کنار این ها، همچنین فرصت آن را دارید تا ناهار یا شامی خاطره انگیز را در رستوران ها و کافه های مطرحش صرف کنید. اگر هم هزینه های خرید در این مجموعه با بودجه شما نمی خواند، به سراغ مجموعه های تفریحی اش مانند شهربازی هپی‌لون، پارک پروانه و یا سینمای معروف فرمولا کینو بروید.
در انتها بد نیست بدانید با آن که مرکز خرید گالریای سنت پترزبورگ در سال 2010 میلادی افتتاح شده است و از آن 10 سال هم نمی گذرد؛ اما به سرعت به یکی از محبوب ترین و پربازدیدترین مجتمع های تجاری شهر بدل شد. مرکز خرید گالریا همچنین یکی از بزرگترین مراکز خرید روسیه است و وسعتی برابر با 97 هزار متر مربع دارد.
مرکز خرید گالریا سنت پترزبورگ,جاذبه های گردشگری سنت پترزبورگ,وقت سفر