ساحل باتو فرینگی

ساحل باتو فرینگی

ساحل باتو فرینگی

ساحل باتو فرینگی مکانی مشابه بهشت و دارای آرامشی ماندگار است. این ساحل در فاصله ۲ کیلومتری منطقه Tanjung Bungah قرار دارد.ساحل باتو فرینگی معروف‌ترین ساحل پنانگ است.

دسترسی به ساحل باتو فرینیگی خیلی راحت است و با ۱۵ دقیقه رانندگی می توان از شهر جرج تاون به آن رسید. جاده ی جرج تاون تا باتو فرینگی جاده ی صافی است و ۳ کیلومتر از آن در کنار خط ساحلی است. ساحل باتو فرینگیپنانگ  با شن های سفید پودر مانندی که در کنار آب های آبی قرار گرفته اند را مجسم کنید که در زیر نور آفتاب، کاملا داغ می شوند. بهترین راه لذت بردن از این شن های داغ ، همراه داشتن یک پتوی کوچک است تا بتوان از شن و گرمای آفتاب با هم لذت برد اما اگر شما از ان دسته آدمهای افتاب دوست نیستید، می توانید یکی از انواع ورزش های آبی را امتحان کنید. شاید آب دریای این منطقه به اندازه ی مناطق دیگر شفاف نباشد اما جاذبه های فراوان و متنوعی که در این ساحل وجود دارد باعث می شود تا شفاف بودن آب را فراموش کنید و از بقیه ی جاذبه های آن لذت ببرید.

ساحل باتو فرینگی-پنانگ-وقت سفر

می توانید در این ساحل شنی سفید رنگ در کنار نخل های بلند، قدم بزنید و چندین ساعتتان را در آن بگذرانید و از زیبایی های تحسین برانگیزش نهایت استفاده را بکنید.از ویژگی‌های منحصر به فرد این ساحل می‌توان به هتل‌های فراوانی که در نزدیکی آن قرار گرفته‌اند، اشاره کرد. اگر به دنبال تفریحات آبی نظیر غواصی، اسکی روی آب، قایق‌سواری و اسب‌سواری هستید، حتما به این ساحل زیبا و دیدنی سر بزنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که آب میوه‌های استوایی خوشمزه و خوش رنگی که کافه‌های ساحلی این ناحیه می‌فروشند را نیز امتحان کنید.

ساحل باتو فرینگی-پنانگ-وقت سفر

ساحل باتو فرینگی,جاذبه های گردشگری پنانگ,وقت سفر