شهربازی کیدزانیا

شهربازی کیدزانیا

شهربازی کیدزانیا

شهربازی کیدزانیا کوالالامپوراست که با همه شهربازی هایی که تا به حال دیده اید فرق دارد. این مجموعه ساعات خارق العاده ای را برای کودکان شما رقم می زند و به راحتی به یکی از بهترین خاطرات فرزاندان تان بدل می شود. کیدزانیا کوالالامپور جایی است که بچه ها برای ساعاتی در شغل هایی مشغول به کار می شوند که تمام عمرشان آرزویش را داشتند و جذاب تر از آن، در ازایش حقوق دریافت می کنند!شهربازی کیدزانیا کوالالامپور فاصله ای حدودا 16 کیلومتری از مرکز شهر و برج های معروف و دوقلوی پتروناس دارد و بسته به زمان و شرایط ترافیکی و البته وسیله حمل و نقل تان مدت زمان مختلفی در راه هستید. برای دسترسی به این مجموعه، گزینه های مختلفی پیش روی شما قرار دارد که از آن جمله می توان به وسایل حمل و نقل عمومی کوالالامپور مانند اتوبوس، خطوط ال آر تی (LRT) و ام آر تی (MRT) و البته تاکسی اشاره کرد.

این مجموعه بیشتر شبیه یک استودیو وسیع برنامه کودک است که شهر کوچکی را در خودش جای داده است.ازساختمان ها و خیابان ها و ماشین ها بگیرید تا مکان هایی مانند بیمارستان ها و مدارس و غیره. هیچ بخشی در این شهربازی جا نیفتاده است. در واقع کیدزانیا این امکان را به کودکان می دهد تا تنها با عبور از درهای مجموعه به ناگاه به نقش اول زندگی خود بدل شوند و در شغل رویایی خود مشغول به کار شوند. اینجا کودکان اجازه دارند تا برای یک روز واقعا مدیر، خلبان، پزشک، آتش نشان، مجری اخبار و یا پلیس شوند و یا یکی از 100 شغل مجموعه را انتخاب کنند و در کنار دیگر بچه ها بازی جدی و جالبی را رقم بزنند. البته جذابیت کیدزانیا به همین جا محدود نمی شود و بچه ها در حین بازی می توانند اطلاعات مفیدی به دست آورند، روحیه کار گروهی را بیاموزند، یاد بگیرند مستقل باشند و البته چیزهایی هم درباره سود مالی فرا بگیرند.

شهربازی کیدزانیا-کوالالامپور-وقت سفر

کیدزانیای کوالالامپور در مجموع وسعتی در حدود 7500 متر مربع دارد و بیش از 60 ساختمان و بخش مختلف را در دو طبقه خودش جای داده است. خوب است بدانید این مجموعه تنها یک مکان سرگرمی ساده نیست و یکی از بهترین مجموعه های سرگرمی و آموزشی کودک و خانواده در دنیا محسوب می شود. در واقع کیدزانیا مجموعه ای از شهربازی های زنجیره ای است که در کشورهای مختلف شعبه دارد و کوالالامپور یکی از آن هاست. کیدزانیای کوالالامپور که از سال 2012 درهای خود را به روی مردم مالزی گشوده است، یکی از موفق ترین ها در نوع خودش بوده و تا به حال جوایزی را از آن خود کرده است. از آن جمله می توان به اختصاص جوایز مالزیا اواردز در سال های 2013 و 2014 اشاره کرد. این جوایز از سوی موسسه ای به همین نام به کیدزانیا کوالالامپور اهدا شده که ارزش بسیاری در زمینه گردشگری این کشور دارند. همچنین این مجموعه تفریحی از سوی سایت معروف تریپ ادوایزر به عنوان یکی از برترین جاذبه های کوالالامپور برگزیده شده است.

شهربازی کیدزانیا-کوالالامپور-وقت سفر

شهربازی کیدزانیا,جاذبه های گردشگری کوالالامپور,وقت سفر