اسکله ابرا

اسکله ابرا

اسکله ابرا

اسکله ابرا در منطقه‌ای تاریخی قرار دارد و بهترین فرصت برای یک تجربه‌ دریایی است. ۱۰ دقیقه گردش با قایق‌های چوبی و سنتی اسکله در آب‌های نیلگون خلیج فارس و خنکی آب در هوای داغ دبی لذت خاصی دارد. قایق‌ سواری از ابرا در بستکیه شروع می‌شود، به سمت بازار پارچه‌ فروشان و گالری‌ های هنر می‌رود و در نهایت به بازار طلا می‌رسد. سفر دریایی از این جاذبه‌ی دبی، خاطره‌ای فراموش‌ نشدنی است.
در اسکله ابرا خود را برای یک سفر لذت بخش در یک قایق سنتی چوبی آماده کنید. اسکله ابرا یک منطقه تاریخی دبی است که تعداد زیادی قایق چوبی در آن دیده می شوند و این اسکله را به یکی از نقاط دیدنی تور دبی تبدیل کرده اند.

زمان کاری در اسکله از 5 صبح تا نیمه شب است و هر 5 دقیقه یک قایق حرکت می کند. نزدیکترین ایستگاه مترو به این اسکله، ایستگاه مترو الغبیبه می باشد که یکی از ایستگاه های خط سبز متروی دبی است و تنها 5 دقیقه مسیر پیاده روی آن تا اسکله زمان می برد.

اسکله ابرا-دبی-وقت سفر

اسکله ابرا در یک منطقه تجاری فعال قرار گرفته و در این ناحیه فروشگاه ها، سوپرمارکت ها و کافه های زیادی به چشم می خورند. اگر از اسکله به سمت غربی خیابان 3A حرکت کنید ادارات مشهور دبی مانند بانک مرکزی امارات متحده عربی و وزارت دارایی این کشور را مشاهده خواهید کرد. بازار قدیمی نیز سمت شرقی این اسکله قرار دارد.

اسکله ابرا-دبی-وقت سفر

اسکله ابرا,جاذبه های گردشگری دبی,قت سفر