فانتاسی شو پوکت

فانتاسی شو پوکت

فانتاسی شو پوکت

فانتاسی شو پوکت برگرفته از میراث فرهنگی اصیل تایلند در ساحل کامالا که در نزدیکی ساحل پاتونگ واقع شده است، یکی از بهترین دیدنی های تایلند و بهترین تفریحات پوکت به شمار می رود. بندبازی ، نمایش فیل ها، بز، خروس، گاوهای وحشی و پرندگان و نمایش های داستانی سنتی و فانتزی از جمله سرگرمی های این نمایش بزرگ در پوکت می باشد. “Fantasea show” فقط یک محیط پر زرق و برق و نمایشی نیست بلکه میزبان یکی از بزرگترین کافه و رستوران ها در آسیا و در یک پارک زیبا قرار دارد.
رستوران قناری طلایی با ۴۰۰۰ میز و صندلی، لذیذ ترین غذاهای سنتی تایلند را سرو می کند. در فانتاسی پوکتتایلند، علاوه بر رستوران قناری ، کاخ فیل ها، تئاتر جادویی و کاخ صدساله آنگکور، و باغ وحش سیمیلان نیز زیبا و تاثیر گذار می باشد. مراکز خرید روستایی در احوالی این شوی بزرگ ، انواع اجناس از تیشرت گرفته تا لباس شنا و طلا و جواهرات را به فروش می رسانند. بد نیست بدانید که فانتاسی شو را می توان یکی از مهم ترین جاهای دیدنی پوکت نیز نامید.

فانتاسی شو پوکت-پوکت-وقت سفر

نمایش راس ساعت ۲۰:۳۰ آغاز می شود و درب ها به روی میهمانان گشوده می شوند. پس از بازرسی وسایل شما وارد می شوید و داخل سالن می توانید با بچه فیل ها و ببرها عکس بگیرید و هزینه آن را البته پرداخت کنید. ساعت ۲۱ درب ها بسته می شوند و  با فضای شاد و مهیج و دود گرفته ای و رقص سنتی تایلندی مواجه خواهید شد. لحظه های حسی فوق العاه این نمایش زیبای پوکت، شما را شگفت زده می کند. این مجموعه با مساحت ۵۷۶۰۰۰ متر مربع انواع تفریحات و سرگرمی را برای گردشگران تور تایلند مهیا می سازد از جمله: رقص های زیبای بومی، موسیقی زنده بومی، حرکات آکروباتیک، شعبده بازی و غیره.

فانتاسی شو پوکت,جاذبه های گردشگری پوکت,وقت سفر