رستوران های معروف شهر پوکت

رستوران های معروف شهر پوکت

رستوران آکوا
یکی از مهمانخانه های ساحل کالیم در ناحیه شمال پاتونگ که یک غذاخوری ایتالیایی به سبک مدرن است ، غذاهای سنتی این غذاخوری انگشت نما و ارزش یکبار تجربه کردن را دارد ، قیمت های این رستوران کمی گران می باشد

رستوران دودو
رستوران دودو یکی از مهمانخانه هایی است که غذاهای متفاوتی را در منوی سرآشپز فرانسوی خود به عرضه گذاشته است و حتما غذایی که باب میل شما باشد در این غذاخوری خواهید یافت. طعم شیرین و عاشق عسل و شرنگ جات هستند کیک شکلاتی و توت فرنگی پر فروش این بار گزینه ی افزون مناسبی برایشان باشد .

رستوران بوت هاوس
این بار در یک هتل ۵ هنرمند می باشد که یکی از رستورانهای نامی و بی نام تایلند است که در ناحیه ساحل کاتی قرار دارد .در فضای کاملا مجلل و غذاهای مثال زدنی فرانسوی و آسیایی سرو می شود. با اختیار این غذاخوری از كارها خدمت گزاری ها اضافه آشكار و فضای عطرآگین را آروین کنید .

رستوران های معروف شهر پوکت-پوکت-وقت سفر

رستوران لوورساچ
این بار در پایین ی کوه قرار دارد که افزون مدرن و شیک مدل سازی شده است و دیزاین دکوراسیون نمایانگر شکوه و وصله زینت اسباب خاورمیانه ای را دارد .منوی غذاخوری علاوه مختلف و شامل استارتر ، غذای اصلی و دسر می باشد.

رستوران های معروف شهر پوکت-پوکت-وقت سفر

رستوران های معروف شهر پوکت

از مراکز خرید پوکت می توان به مجمع تجاری جانگ سیلون Jung Ceylon که در مرکز شهر  پوکت می باشد دارای ۲۰۰ مغازه از گونه ها موردها مورد نیاز مشتریان می باشد و شما گردشگر تور تایلند امیدوار جریحه نیز نباشید چرا که مکانی رویایی برای شادمانی شما مسافران تور تایلند نوروز ۹۷ تدارک دیده شده است و دارای مکانهای تفریحی شامل ۵ اتاق سینمایی اس .اف ، استراک بول دارای ۶ مسیر بولینگ ، بازی های ویدئویی و اسنوکر است .
 پوکت ویکنر مارکت Phuket Weekend Market  این بازارچه محلی را سوق و میدان معامله ناکا نیز می نامند که شامل کالاهای دست دوم ، انواع كریه و نو و کمیاب و غذاهای محلی می باشد و با محیطی کاملا سنتی گردشگران تور تایلند  را به سمت خود کشانده است .

رستوران های معروف شهر پوکت-پوکت-وقت سفر

سنترال جشنواره پوکت Central Festival که درست خارج از شهر  پوکت می باشد ، این مرکز قلب تیمچه این جزیره است دارای غذاخوری های بین المللی و بازهم پارکینگ رایگان می باشد و هم برای شما گردشگر تور تایلند نوروز ۹۷ در این آلبوم انواع  تیمچه های سنتی با سامان سنتی و غذاهای محلی نیز یافت می شود .

رستوران های معروف شهر پوکت-پوکت-وقت سفر

رستوران های معروف شهر پوکت-پوکت-وقت سفر

رستوران های معروف پوکت,جاذبه های گردشگری پوکت,وقت سفر