زیباترین سواحل شهر پاتایا

زیباترین سواحل شهر پاتایا

زیباترین سواحل شهر پاتایا

سراغ سواحل اسمی پاتایا رفته ایم و بدون شک هیچ شروعی بهتر از شروع با مشهورترین ساحل این شهر پر قشقرق یعنی ساحل پاتایا نیست.این ساحل به طول ۴ کیلومتر کشیده شده است و شکلی شبیه به هلال ماه دارد و فضای آزاد اضافی را در حریت افراد قرار می دهد تا بتوانند مستقلاً مختارانه حروار در ساحل گشت و گذار کنند و حكماً کاملا هم به جاست چون چه در طول هفته و به خصوص در اواخر هفته ها شلوغی زیادی به این ساحل می ورند تا بتوانند از هور و ماهتاب و آب و هوای نیكو بهره ببرند. جدای از این ها، انواع ورزش های ساحلی و آبی مثل پاراسیلینگ، جت اسکی، قایق خودرو و موج اتومبیل هم در این ساحل رایج است. شادخواری گذران شبانگاه هم در کنار این ساحل شور و واهمه زاید دارد. در ادامه در مطلب جاهای دیدنیپاتایا پاتایا در مورد زیباترین سواحل شهر پاتایا بیشتر می گوییم.
فقط دو کیلومتر دورتر از ساحل پاتایا، یکی دیگر از كناره ها مشهور پاتایا به نام ساحل جومتین واقع شده است. این ساحل به نسبت اولی خلوت تر است و برای آن دسته از افرادی که سواحل خلوت تر را اولویت می دهند مفت تر است، البته به این معنا نیست که خالی از شور و خوف باشد چرا که كافه ها و کافه های آن اتمسفری دوست داشتنی دارند. این ساحل بیشتر برای کایت ماشین با قایق و موج ماشین كم ارزش است چرا که امواج خروشان تری دارد.

زیباترین سواحل شهر پاتایا-پاتایا-وقت سفر

ساحل ناکلوآ
گردشگران یک تعبیر جالب در مورد این ساحل دارند، ساحل ناکلوآ تکه ای از تمام کشورتایلند را در خود دارد. ساحلی که مورد رغبت ی ماهیگیرانی است که در همه وقت روز می توان آن ها را دید که تورهایشان را در دریا می اندازند. دیدن ماهیگیران در غروب خورشید واقعا جالب است، ناکلوآ ساحلی شنی است و وقتی که صحبت از ورزش های آبی باشد، این ساحل حرف های مازاد یدكی برای گفتن دارد.
ساحل وانگ آمات
در وهن آسیب ای نه خیلی دور از ساحل ناکلوآ می توان یکی دیگر از ساحل هایپاتایا یعنی وانگ آمات را دید. این ساحل حتی از ساحل های قبلی هم ساکت تر و خلوت تر است و این به آن معناست که آب تمیزتری هم دارد پس اگر که دوست دارید از سرو صدا به دور باشید بهتر است این ساحل را تفویض اجازه تصرف کنید.

زیباترین سواحل شهر پاتایا-پاتایا-وقت سفر

ساحل کوه لارن
کوه لارن یا همان آبخو مرجانی تشابه های مازاد یدكی به كرانه ها جنوب کشور تایلند دارد و تقریبا می توان گفت به نوعی غیر تر از سواحل دیگر پاتایا است. این ساحل تکه ای از بهشت است و نه تنها از كناره ها نامور پاتایا بلکه یکی از رمانتیک ترین كرانه ها پاتایا هم هست. كامل بلوز ركابی تفریحات رایج در این ساحل، اسنورکلینگ یا سوار شدن بر قایق های شیشه ای است و قایق موتور در آب های کریستالی و شفاف آن است.
ساحل دانگتان
از دیگر كناره ها اسمیپاتایا ساحل دانگتان است که به طول ۱٫۵ کیلومتر کشیده شده است. صبح های این ساحل واقعا رویایی و خلوت است و دریا با پس بنیان ای از درختان نخل دیدنی است، اگر چه ورزش های آبی در این ساحل هم رواج دارد ولی بسیار از ساحل هایپاتایا و جمتین آرام تر است. این ساحل مورد آرزومندی ی توریست ها و گردشگرهای اروپایی است.

زیباترین سواحل شهر پاتایا-پاتایا-وقت سفر

ساحل بانگ سارای
این ساحل در نزدیکی یکی از بلوكات آرامپاتایا قرار دارد و اگر چه وجه های هیجانی دیگر كرانه ها پاتایا را کم دارد ولی برای ماهیگیری عالی است. این ساحل بین غواص ها هم پر بلند قامت و كوتاه قامت است و کوسه های اضافی در آب های آن وجود دارد. بقایای یک کشتی از جنگ عالمگیر دنیایی دوم هم در اعماق آب های آن وجود دارد.

زیباترین سواحل شهر پاتایا-پاتایا-وقت سفر

زیباترین سواحل شهر,پاتایا-جاذبه های گردشگری پاتایا,وقت سفر