جزیره مرجان

جزیره مرجان

جزیره مرجان پاتایا

جزیره مرجان پاتایا یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری  پاتایا، با شهر ساحلی  پاتایا حدود ۷ کیلومتر فاصله دارد ودارای سواحل شنی سفید است و هرروز صبح لنج هایی به طرف آن حرکت کرده و بعداز ظهر بازمی گردند.محیط این جزیره بسیار آرام،سواحل آن بسیار زیباو آب های آن دارای مرجان های بی نظیر است.

جزیره مرجانی یکی از زیباترین جزایر تایلند می باشد. این جزیره مرجان در پاتایا جاذبه های بسیاری دارد که چشم هر بیننده ای را مجذوب خود میکند.همه ساله گردشگران زیادی برای دیدن این منطقه زیبا در تور  تایلند ثبت نام می کنند. 
گردشگران در این جزیره می توانند باقایق های کف شیشه ای،به تماشای این مرجان ها بروند.در آنجا امکان شنا،غواصی،حمام آفتاب،ورزش های آبی مثل اسکی روی آب وموج سواری برای همه وجود دارد و رستوران آن نیز با غذاهای لذیذ دریایی ازگردشگران پذیرایی می کند.

جزیره مرجان-پاتایا-وقت سفر

برای رفتن به این جزیره، یکی از بهترین دیدنی های  پاتایا، می توانید از لنج هایی استفاده کنید که هر روز صبح گردشگران را به جزیره برده و عصر هنگام باز می گردانند. اما اگر عجله دارید می توانید با قایق موتوری بروید زیرا نیم ساعت زودتر می رسید. پس از ورود به جزیره می توانید وسایل خود را در کمد بگذراید و یک تخت اجاره کنید تا پس از شنا روی آن آفتاب بگیرید. این جزیره غیر مسکونی است و به جز ساحل بقیه قسمت های آن غیر قابل استفاده است. این جزیره سرسبز و زیبا دارای آلاچیق های بسیار زیبایی در ساحل است که می توانید روز خود را در آنجا بگذرانید.

جزیره مرجان-پاتایا-وقت سفر

جزیره مرجان پاتایا,جاذبه های گردشگری پاتایا,وقت سفر