معبد وانسانگ وارارام

معبد وانسانگ وارارام

معبد وانسانگ وارارام پاتایا

معبد وانسانگ وارارام پاتایا یکی از مهمترین معابد تایلند و معروف ترین جاذبه های گردشگری  پاتایا به شمار می رود. این معبد در ۱۲ کیلومتری جنوب  پاتایاست و تنها ۳ کیلومتر تا باغ استوایی نانگ نوچ فاصله دارد. همچنین در نزدیکی کوه بوداست و ساختمانی مدرن دارد.یکی از محبوب ترین جاهای دیدنی پاتایا، معبد مدرن یانسانگ وارارام می باشد که موقعیت فوق العاده مناسبی دارد. معماری معبد دیدنی وانسانگ وارارام پاتایا برگرفته از معماری ژاپنی، چینی، هندی،سوئیسی و مرکزی برای مدیتیشن پیشرفته نیز می باشد. برخی بر این باورند که این سالن مدیتیشن می تواند آرامش خدایان را به شما القا کند.

تایلند ،کشور هزار معبد می باشد اما معبد وانسانگ وارارام که در پاتایا چیز دیگریست و بیشتر گردشگران تور پاتایا را به خود جذب می کند.معبد وانسانگ وارارام پاتایا یکی از جاذبه های گردشگری تایلند در سال ۱۹۷۶ ساخته شد. کلاس های مدیتیشن معبد وانسانگ به صورت روزانه هستند و طیف وسیعی از دوره های مختلف را در بر می گیرند.  

معبد وانسانگ وارارام-پاتایا-وقت سفر

در کنار معبد “Wat Yansangwararam” یک موزه چینی معروف به به نام ویهان سیان دارد که غنایم و اشیای عتیقه ارزشمند را به نمایش می گذارد. در اطراف این معبد باغ های زیبا، دریاچه های بزرگ و چندین ساختمان با معماری زیبا وجود دارد که این مکان را تبدیل به محیطی زیبا و تماشایی برای مسافران تورتایلند می کند.

معبد وانسانگ وارارام-پاتایا-وقت سفر

معبد وانسانگ وارارام,جاذبه های گردشگری پاتایا,وقت سفر