تله کابین آرگو

تله کابین آرگو

تله کابین آرگو

 یکی از محبوب ترین جاذبه های شهر باتومی است. با این تله کابین می توانید منظره فوق العاده ای از شهر باتومی را تماشا کنید. با تله کابین آرگو تا ارتفاعی برابر با 250 متر بالا می روید می توانید در کافه تله کابین و با منظره ای تماشایی، لحظات خوشمزه ای را سپری کنید.
تله کابین آرگو یکی از محبوب ترین جاذبه هایی است که در شهر زیبا و ساحلی باتومی می توانید به سراغش بروید. برای آن که خودتان را به این تله کابین برسانید، لازم است به سوی بندر باتومی حرکت کنید. به زودی و به راحتی خواهید توانست تله کابین و ورودی اش را پیدا کنید، هزینه ورودی را پرداخت و همراه ما وارد مجموعه آرگو شوید. خوب است بدانید این تله کابین در واقع مجموعه ای تفریحی است که علاوه بر سفری کوتاه و هوایی، امکانات دیگری را نیز در اختیار شما می گذارد. پس از خرید بلیت، بسته به شلوغی مجموعه به زودی سوار کابین های مدرن آرگو خواهید شد. دست به دوربین و آماده بنشینید و از دیدن منظره ساحلی، دریا و ساختمان های لوکس باتومی لذت ببرید و گهگاهی برخی از آن ها را در قاب دوربین خود جای بدهید.

تاریخچه ساخت تله کابین آرگو

پیش از این که بیشتر به امکانات تله کابین آرگو بپردازیم، خوب است نگاهی به ویژگی های این تله کابین داشته باشیم. نخستین بار سال 2008 میلادی ایده ساخت اولین تله کابین باتومی مطرح شد. این ایده که موضوع جذاب و خوشایندی بود، به زودی عملی شدن آن در دستور کار قرار گرفت و ساخت این مجموعه تفریحی در سال 2010 میلادی آغاز شد. ساخت مجموعه تفریحی آرگو تا 3 سال بعد ادامه داشت و در نهایت در سال 2013 میلادی درهایش به روی عموم مردم گشایش یافت. برای موقعیت تله کابین آرگو، کوه آنوریا (Anuria mountain) را مد نظر قرار دادند و ترتیبی داده شد تا این تله کابین افراد را تا ارتفاع 250 متر بالاتر از سطح دریا جا به جا کند. هنگامی که سوار کابین های آرگو می شوید، 15 دقیقه در میان زمین و هوا هستید و مسافتی برابر با 2,586 متر جا به جا می شوید. بد نیست بدانید آرگو 20 کابین 8 نفره را در خود جای داده و این کابین ها دایم در رفت و آمدند؛ بنابراین تله کابین آرگو در طول یک ساعت توانایی جا به جایی 500 مسافر و گردشگر را دارد.

تله کابین آرگو-گرجستان-وقت سفر

دیدنی ها و تفریحات تله کابین آرگو
پس از آن که سوار تله کابین آرگو شدید، 15 دقیقه تا ایستگاه راه در پیش دارید. پس از پشت سر گذاشتن ارتفاعی قابل توجه، به ایستگاه آرگو می رسید و می توانید از کابین خود پیاده شوید. حالا گزینه های متفاوتی پیش روی شما قرار دارند که گردش شما را کامل می کنند:
       تماشای شهر
حالا بهترین موقعیت برای تماشای شهر باتومی، کوه و طبیعت اطراف و البته دریای سیاه را دارید. با فراغ بال هر قدر که می خواهید به دوردست ها خیره شوید و از این منظره لذت ببرید. برای این کار می توانید از دوربین های دوچشمی مجموعه استفاده کنید.
      اجرای موسیقی و حرکات نمایشی
به زودی گروهی از هنرمندان جوان و محلی به اجرای موسیقی می پردازند و تعدادی رزمی کار نیز به مسابقه ای نمایشی و رزمی مشغول می شوند. می توانید در کمال آرامش به تماشای این برنامه ها بایستید و از هنرنمایی خوشایندشان کمال استفاده را ببرید.
     عکاسی
حالا که در یکی از بهترین لوکیشن های شهر باتومی قرار دارید، عکاسی را فراموش نکنید. می توانید با پس زمینه ای جذاب از شهر باتومی، عکسی به یادگار بگیرید و خاطره ها را جاودان کنید. خوب است بدانید که برای عکاسی از غروب می توانید روی این محل حساب کنید.
      بازدید از کلیسای مجموعه
یک کلیسای کوچک در این محوطه به چشم می خورد که بر خلاف ظاهر تاریخی اش، جدید است. بد نیست سری به این کلیسا بزنید و نگاهی به درون آن بیندازید.

تله کابین آرگو باتومی,جاذبه های گردشگری باتومی,وقت سفر