آکواریوم زندگی دریایی

آکواریوم زندگی دریایی

آکواریوم زندگی دریایی بانکوک

پارک زندگی دریایی بانکوک که در گذشته دنیای اقیانوس سیام نام داشت ، در دو طبقه در زیر مرکز خرید پر زرق و برق سیام پاراگون واقع شده است . این سرزمین عجایب آبزی که در تور بانکوک می بینید ، به اندازه سه استخر شنا المپیک پر از حیوانات جالب از اعماق همه ی اقیانوس های جهان است. این آکواریوم زیرزمینی ، یکی از بزرگترین آکواریوم ها در جنوب شرقی آسیاست که در سطح جهان بسیار نوآورانه است .

مشخصات کلی

آکواریوم زندگی دریایی آکواریومی یکی از هیجان انگیزترین دیدنی های تایلند است که مساختی 10 هزار متر مربعی دارد و بیش از 30،000 موجود آبزی از سراسر جهان را در خود جای داده است . این آکواریوم توسط گروه اوشنیس استرالیا با هزینه ای بالغ بر 30 میلیون ساخته شده است . مرگبارترین شکارچیان اقیانوس در فاصله ای نزدیک می بینید و در میان کوسه هایی که شنا می کنند ، راه می روید . این آکواریوم مکان مناسبی برای کودکان است که هیجان زده شده و با زندگی دریایی آشنا شوند .

آکواریوم زندگی دریایی بانکوک-بانکوک-وقت سفر

آکواریوم بانکوک یکی از دیدنی های بانکوک است که بیش از 4 میلیون لیتر آب در خود جای داده است . در اینجا می توانید انواع کوسه ماهی ، هشت پا ، سفره ماهی ، فک ، انواع خرچنگ های غول آسا و … را ببینید . برای بازدید از این آکواریوم می توانید از یک قایق کف شیشه ای که هر 10 دقیقه یکبار حرکت می کند ، استفاده کنید و حدود 25 دققیه در آکواریوم بگردید و حیوانات را از نزدیک ببینید . همچنین می توانید غواصی کنید و با انواع آبزیان عجیب و غریب روبرو شوید . در هنگام غواصی یک راهنما شما را همراهی می کند .

آکواریوم زندگی دریایی بانکوک-بانکوک-وقت سفر

گردشگران زیادی با تور تایلند سفر کرده و از این آکواریوم دیدن می کنند . این آکواریوم از هفت قسمت تشکیل شده است . نمایش حیوانات آبزی ، منطقه اقیانوس باز ، منطقه صخره های عمیق ، محیط جنگل بارانی ، منطقه ساحل صخره ای ، منطقه اقیانوس زنده و عروس های دریایی .  هزینه بازدید از زندگی دریایی بانکوک مناسب است ولی هر چه زمان بیشتری سپری شود ، باید مبلغ بیشتری بپردازید . با تهیه بلیط ویژه می توانید به سینمای 5 بعدی نیز بروید . ساعت بازدید از اینجا از ساعت 10 صبح تا 9 شب می باشد .

آکواریوم زندگی دریایی بانکوک-بانکوک-وقت سفر

آکواریوم زندگی دریایی بانکوک,جاذبه های گردشگری بانکوک,وقت سفر