بازار شناور بانکوک

بازار شناور بانکوک

بازار شناور

یکی از محبوب ترین جاذبه های شهر پاتایاست. بازاری هیجان انگیز است که برای گشت و گذار درون آن از قایق استفاده می کنید.مغازه های این بازار نیز شناورند و درون قایق های محلی قرار دارند. با گردش در بازار، طیف متنوعی از غذاهای تایلندی و بین المللی پیش روی شماست.در این بازار می توانید محصولات و صنایع دستی اصیل تایلندی را تهیه کرده و با خود به خانه ببرید.با بازدید از این بازار جالب، همزمان با تاریخ و فرهنگ تایلند هم آشنا می شوید.

این کانال آب که در سال ۱۸۶۸ به دستور پادشاه رامای چهارم برای سهولت در سفرهای آبی بین شهری ساخته شده است، محلی بسیار جذاب برای گردشگران است و آنها می توانند با کرایه قایق از این مکان کم نظیر دیدن کنند. بازار شناور مکانی است که در آن محصولات‌، اغلب میوه‌ها ،سبزیجات و غذاهای پخته شده تایلندی روی قایق فروخته می‌شوند. مشهور‌ترین بازار شناور، بازار domnoen saduak است که در راچا بوری‌، ۸۰ کیلومتری جنوب غربی بانکوک  واقع است. این بازار همیشه مملو از فروشندگان و خریدارانی است که بر روی کانال شهر بانکوک در حال خرید و فروش محصولات گیاهی و غذاهای محلی هستند و در آن زنان محلی، میوه و سبزیجات خود را در قایق های کوچک می فروشند. شما کانال های باریک بازار را می توانید با تور قایق ،گشت بزنید.با اینکه بازار از توریست ها پر شده اما جو آنجا بسیار عالی است .


بازار شناور-بانکوک-وقت سفر

در شهر بانکوک چندین بازار شناور از قبیل:

بازار شناور دامنوئن سادواک (Damnoen Saduak)
بازار شناور بانگ‌ خو ویانگ (Bang Khu Wiang)
بازار شناور بانگ نام پئونگ (Bang Nam Pheung)
بازار شناور آمفاوا (Amphawa)
بازار شناور کلانگ لات مایوم (Khlong Lat Mayom)
بازار شناور تالینگ چان (Taling Chan)

بازار شناور-بانکوک-وقت سفر

دهکده تایلندی در بازار شناور بانکوک، جایی است که کار را برای شما آسان می کند و درباره پیشینه مردمان تایلند به شما می آموزد. با گشت و گذار در این دهکده خواهید دید که تایلندی ها در گذشته چگونه زندگی می کردند و با سبک زندگی روزمره آن ها نیز از نزدیک آشنا می شوید. البته دیدنی های دهکده تایلندی به همین ها محدود نمی شود و با قدری پیاده روی در آن، مشاغل قدیمی تایلندی ها، نحوه دوخت و دوز لباس ها، آشپزی، کشت و کار و پرورش محصولات غذایی و ماساژ تایلندی در گذشته را خواهید دید.
به غیر از این موارد، در دهکده تایلندی چندین جاذبه و بخش دیگر به چشم می خورد که عبارت اند از: نمایش میمون ها، ماساژ تایلندی، نمایش بافت ابریشم.

بازار شناور-بانکوک-وقت سفر

شلوغ ترین ساعات کار بازار ۶ تا ۱۱ صبح است و از این رو بهتر است که گردشگران از این شیوه سنتی خرید و فروش کالا در ساعات اولیه صبح بازدید کنند. کل زمان بازدید شما ، تقریبا نصف روز زمان می‌برد.

بازار شناور-بانکوک-وقت سفر

بازار شناور بانکوک,جاذبه گردشگری بانکوک,وقت سفر