بازار بزرگ چاتوچاک بانکوک

بازار بزرگ چاتوچاک بانکوک

بازار چاتوچاک بانکوک

ممکن است فکر کنید که برخی از بازارهای بسیار شگفت انگیز را در طول عمر خود بازدید کرده اید، اما ما مطمئن هستیم که هیچ کدام به وسعت و تنوع بازار چاتوچاک بانکوک، نخواهد رسید. در واقع، چشم اندازی برای دیدن است، و مسلمأ بهترین مکان در کل شهر برای خرید سوغاتی و سایر کالاها می باشد. اما مراقب باشید؛ اندازه، گرما، و جمعیت هزاران نفری مردم، دلیلی برای ترس شما خواهند بود، در نتیجه راهنمای ما به بازار آخر هفته Chatuchak در بانکوک باید برای حرکت و زنده ماندن در این محل بسیار جذاب، به شما کمک می کند.

 Chatuchak به عنوان یکی از بازارهای بزرگ بانکوک

اندازه Chatuchak نقطه اصلی فروش است- بسیار بزرگ است که واقعا می توانید هر چیزی که به دنبال آن هستید، همراه با بسیاری از چیزهایی که هرگز نمی دانستند لازم دارید را پیدا کنید!

بازار بزرگ چاتوچاک-بانکوک-وقت سفر

در مجموع، این منطقه از ۸۰۰۰ جایگاه تشکیل می شود، بازار Chatuchak از بزرگترین بازارها در تایلند و یکی از بزرگترین ها در جهان است. که حدود ۲۰۰٫۰۰۰ بازدید کننده در هر روز از آخر هفته را به خود جذب می کند و با توجه به وب سایت رسمی، حدود ۳۰ درصد از بازدید کنندگان، گردشگران خارجی هستند. در حالی که تعداد زیادی از خارجی های مهمان، مردم محلی هستند، صحبت های زیادی درباره محل، عنوان می شود.

با وجود ۸۰۰۰ جایگاه مختلف در منطقه، بازدید از بازار Chatuchak بانکوک، ممکن است کمی دلهره آور به نظر برسد. مسئله خوب در بازار، سازماندهی مطلوب آن است و نقشه هایی در دسترس می باشند، به علاوه، نکته اصلی اینکه بازار برای ارائه انواع مختلف کالاهای فروخته شده، به بخش هایی تقسیم بندی می شود دارد.

بازار بزرگ چاتوچاک-بانکوک-وقت سفر

اگرچه بخش بندی هایی وجود دارد، هنوز هم پیدا کردن آنچه دنبال آن هستید، مشکل به نظر می رسد. توصیه ای مهم این است زمانی که آنچه دنبالش هستید را پیدا کردید، باید آن را خریداری کنید زیرا احتمال این که قادر به پیدا کردن دوباره آن در غرفه ای خاص باشید، بسیار اندک است. گشت در میان فروشندگان و عمده فروشان در بازار آخر هفته چاتوچاک دربانکوک Chatuchak جذابیت زیادی برای توریست‌ها و گردشگران دارد. بزرگی این بازار و تنوع موجود در آن همه را متحیر میکند.هر مسافر با هر قصد خریدی که دارد وارد بازار آخر هفته چاتوچاک در بانکوک شود قطعا به خواسته ی خود میرسد.

بازار بزرگ چاتوچاک-بانکوک-وقت سفر

بازار بزرگ چاتوچاک بانکوک,جاذبه ی گردشگری بانکوک,وقت سفر