آبشار دوریان پرانگین

آبشار دوریان پرانگین

آبشار دوریان پرانگین

یکی از جاذبه های طبیعی که در تور لنکاوی خود می توانید از زیبایی آن لذت ببرید، آبشار دوریان پرانگین می باشد که در قسمت شمال شرقی این جزیره قرار گرفته است. در وقت سفر به این آبشار زیبا سری میزنیم :
این آبشار که یکی از آبشار های محبوب در بین توریست های جزیره لنکاوی و مردم محلی می باشد، در میان جنگل قرار دارد و به همین دلیل همیشه از هوای خنک و دلنشینی برخوردار می باشد و با امکانات رفاهی که در اطراف آن ساخته شده، مکان مناسبی برای پیک نیک به حساب می آید. اگر وقت و یا امکانات کافی برای پیک نیک در این منطقه را ندارید می توانید از آرامش آبشار و جنگل اطراف آن لذت ببرید. اسم این آبشار از درخت میوه دورین گرفته شده است که در این منطقه به وفور پیدا می شود. آبشار دوریان پرانگین از 14 طبقه ریزش آب تشکیل شده است و در قسمت پایین آبشار و در حوضچه ی آن امکان شنا کردن نیز وجود دارد.

آبشار دوریان پرانگین-لنکاوی-وقت سفر

برای دیدن این آبشار در تور لنکاوی خود نیازی به پرداخت ورودی ندارید و هر زمان از روز می توانید به آنجا بروید. بهترین فصل برای بازدید از این جاذبه ی طبیعی، ماه های سپتامبر و اکتبر می باشد که آبشار به خاطر باراش باران پر آب و جذاب تر می باشد.

آبشار دوریان پرانگین-لنکاوی-وقت سفر

آبشار دوریان پرانگین لنکاوی,جاذبه های گردشگری لنکاوی,وقت سفر