دنیای زیر آب لنکاوی

دنیای زیر آب لنکاوی

دنیای زیر آب لنکاوی

دنیای زیر آب لنکاوی (Underwater World Langkawi) در انتهای جنوبی سینانگ پانتای تقریبا در مرز Pantai Tengah در کنار مرکز خرید معاف از مالیات زون واقع شده و با مساحتی بیش از شش جریب بزرگ ترین آکواریوم مالزی می باشد. در وقت سفر همراه با شما به این دنیای جالب سفر میکنیم :

این آکواریوم که شهرت فراوانی دارد یکی از بهترین دیدنی های مالزی به شمار می آید و سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید از آن به لنکاوی سفر می کنند. اگر به همراه خانواده و فرزندان به مالزی و لنکاوی سفر کرده باشید دنیای زیر آب می تواند یکی از بهترین مراکز برای گشت و گذار، تفریح و سرگرمی باشد.دنیای زیر آب مالزی که از جاذبه های گردشگری لنکاوی می باشد بیش از ۵۰۰۰ نوع حیوان آبزی را در بیش از صد مخزن شیشه ای به حجم های متفاوت در خود جای داده است. بارزترین مخزن دنیای زیر آب، مخزن یا آکواریم بزرگ است که آبزیان بزرگی مانند کوسه، استینگ رای (نوعی ماهی پهن برقی گزنده)، مارماهی و لاک پشت سبز در آن دیده می شود. در این مجموعه یک کریدور جدید ساخته شده که در آن می توان آخرین و جدید ترین حیوانات آورده شده به این محل را تماشا کرد به طور مثال می توان پنگوئن ها و خوک های آبی، راک هوپر قطب جنوب و پنگوئن پا سیاه را مشاهده کرد که در سنین مختلف دیده می شوند و برای بازدیدکنندگان جالب خواهند بود.

دنیای زیر آب لنکاوی-لنکاوی-وقت سفر

در این آکواریوم یک پنجره شیشه ای نیز به طرف داخل دریا به طول ۱۵ متر با هدف دانش، آموزش، سرگرمی و توجه به حفظ محیط زیست باز شده است و تماشاگران می توانند از آن زندگی جذاب و پر تنوع موجودات اعماق دریا را به نظاره بنشینند. در ساعات ۱۰:۳۰ صبح و ۳:۳۰ بعد از ظهر به آبزیانی که در دنیای زیر آب لنکاوی هستند غذا داده می شود که تماشای این لحظه می تواند بسیار لذت بخش باشد. همچنین نمایش های مدرنی با دستگاه های سه بعدی در اینجا ارائه می شود که حیات دریایی جزیره را در معرض دید قرار می دهد. در سفر به لنکاوی بازدید از دنیای زیر آب را که یکی از برترین دیدنی های لنکاوی است را فراموش نکنید.

دنیای زیر آب لنکاوی-لنکاوی-وقت سفر

دنیای زیر آب لنکاوی-لنکاوی-وقت سفر

دنیای زیر آب لنکاوی-جاذبه گردشگری لنکاوی-وقت سفر