پارک یاووز اوزجان

پارک یاووز اوزجان

پارک یاووز اوزجان

آنتالیا دارای چندین پارک توریستی و زیبا است که پارک یاووز اوزکان جز محبوب‌ترین و جذاب‌ترین آن‌ها محسوب می‌شود. این پارک ازجمله اصلی‌ترین تفرجگاه‌های آنتالیا ست و محلی تضمین‌شده برای تأمین سرگرمی و ایجاد ساعات و لحظاتی خوش برای شما، با محیطی دل‌نشین و فضایی آرام است.در وقت سفر به معرفی این مکان زیبا می پردازیم :

در این پارک درختان و گیاهان متفاوتی رشد کرده‌اند که به منظره‌ی این پارک نمای ویژه‌ای بخشیده‌اند. علاوه بر آن این محوطه‌ی بزرگ پر است از فواره‌ها و آب‌نماهای زیبا و همین‌طور آبشارهایی که هنگام شب، محیط پارک را دوست‌داشتنی‌تر می‌کند. در کنار آبشار موجود در پارک نیز رستورانی اداره می‌شود که برای مشتریان خود غذاهای دریایی سرو می‌کند.

شروعی نو برای پارک تفریحی آنتالیا

پارک یاووز اوزکان که پیش‌ترها توسط ساختمان اداری شهرداری شهر از بین رفته و تخریب‌شده بود توسط رئیس‌جمهور آن زمان (اوردغان) بار دیگر افتتاح و راه‌اندازی شد و برای باری دیگر از محل‌های اصلی تفریحی شهروندان و توریست‌های داخلی و بین‌المللی قرار گرفت.

پارک یاووز اوزجان-آنتالیا-وقت سفر

این پارک با داشتن پیاده‌روهای جداگانه و مخصوص خانم‌ها از جاذبه‌های اصلی آنتالیا به شمار می‌آید.
پارک یاووز اوزکان علاوه بر مناظر طبیعی و گیاهی از نمایشگاه‌ها و گالری‌های هنری و گل نیز برخوردار است. استخرهای تزئینی و استخر شنا که در نزدیکی رودخانه است نیز از تدابیر هوشمندانه‌ای جهت برجسته‌تر نشان دادن این پارک در سطح بین‌المللی بوده است.
این پارک با مساحتی بیش‌تر از بیست‌ودو هزار مترمربع ازجمله منابع کسب درآمد کشوری از طریق حوزه توریسم و گردشگری برای آنتالیا محسوب می‌شود. پلی که برای رسیدن به داخل پارک ساخته‌شده است جز سازه‌هایی ست که این پارک را به ولد و برجسته ساخته است.

پارک یاووز اوزجان-آنتالیا-وقت سفر

پارک یاووز اوزجان آنتالیا,جاذبه گردشگری آنتالیا,وقت سفر